загрузка...


Новий турецький мультфільм під назвою «Поганий кіт Шерафеттин» розповість вам історію про пригоди пухнастого негідника. Взагалі, кіт досить кмітливий і чимось нагадує людини. Тільки на відміну від нас він не стогне через тяжке життя і турбот. До того ж, якщо так подумати, то люди непогано влаштувалися, а ось «брати наші менші» нехай навіть і в вигаданих ситуаціях, але все — таки теж не в маслі катаються.

Якби поруч з вами жив Шерафеттін, то ви напевно ніколи б не почули сумного нявкання, так як цей кіт завжди розбирається в своїх невдачах самостійно. Здаватися — не вихід! Будь-яку проблему можна вирішити, якщо звичайно ти хочеш. Шерафеттін нерідко створює собі неприємності, однак, завжди можна розраховувати на те, що він не буде опускати лапи, а з гордо піднятою мордочкою піде вперед. Так, безсумнівно, кіт просто чудовий, але, можливо, ви задасте цілком логічне запитання: «Чому ж тоді Шерафеттін такий поганий?» Вся справа в тому, що вирішуючи проблеми, він тут же повторює їх знову, а виправиться ну ніяк не виходить!

Бували випадки, коли безліч господарів просто виставляли його на вулицю, але потім відчували якусь провину і забирали пухнастого назад. Мультфільм Поганий кіт Шерафеттин (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Mehmet Kurtulus, Ayse Ünal
В ролях: Уур Юджел, Демет Эвгар, Окан Ялабык, Гувен Кирак, Гекче Озиоль, Ахмет Мюмтаз Тайлан, Йекта Копан, Айсен Купа, Джезми Баскін, Ozan Kurtulus

загрузка...