загрузка...

ohotniki-na-trolley-1-sezon
Головним героєм мультфільму Мисливці на тролів 2016 інтернет вважається нічим ніяк не примітний дитина згідно прізвища Джим Стерджес, кой проживає в маленькому містечку в передмісті Чин-Бернардіно. У нього ніяк не в мірку піклувальна засновник, найкращий приятель по кличці «Таббі», ніби значить неохватний, кой повністю поділяє нелюбов Джима до всього нестерпному, підключаючи заняття в хорошому спортивному залі, а ще Джим закоханий в дівчинку, коия в тому числі і ніяк не підозрює про його існування.

Однак все змінюється, коли раптово спливає на поверхню 45-річна прихована, коия робиться небезпекою для життя будь-якої людини в їх, здавалося б, зовсім сонному місті… У 1969 році, брати Стерджес, купивши сперма, рухалися на великах додому, куди їм необхідно було обов’язково дістатися по темряви, так як напевно було небезпечне час, і в місті час від часу зникали дітки. Однак брати прийняли рішення залагодити гонки на перегонки, і раптово старший брат по прізвища Джек пропав … Менший, якого запрошували Джим, більш ні разу не був колишнім, радісним хлопчиком … Напевно і був засновник головного героя «Мисливці на тролів». І знову наші дні. Джим-засновник і Джим-син живуть в добровільному ув’язненні, їх терем закривається на чимало замків, в ньому є сигналізація і безперервно опущені жалюзі… Джим-старший — зломлений людина, кой так і не зміг оговтатися після зникнення свого брата — «самого безстрашного молодої людини, якого він як скоро або знав ». Однак в Вотан з звичайних днів, його син Джим і його товариші з’ясують фактор такого, ніби в їхньому містечку час від часу зникають дітки. Як виявилося на їх, як на безглуздість полюють злі підступні тролі, які живуть в якому місці-то перед мегаполісом.

І нехай зрілі ніяк не вірують в жахливих тролів, однак нині Джиму і його приятелям світить битися з ними, і наїхала все підступи злого троля Булар. Однак в даному Джиму стане допомагати хороший троль Блинки. Однак крім даних подвигів Джиму потрібно ще й зберегти відмінні оцінки в школі… Мультфільм Мисливці на тролів 1 сезон (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Родріго Блаас, Грег Тірнан, Марк Хеймс, Том Вілер, Гільєрмо дель Торо
Актори: Рон Перлман, Келсі Греммер

загрузка...