загрузка...

multfilm-lednikovyy-period-stolknovenie-neizbezhno-2016
Чотири попередні частини мультфільму «Льодовиковий період 5», мали дуже позитивні глядацькі відгуки, і це дуже добре підмітили і самі творці цього чудового мультика. Вони вирішили що є необхідність продемонструвати глядачеві і п’яту. Спочатку вона була названа як «Льодовиковий період: Зміна клімату», але все ж після ретельних роздумів над кращим назвою було вирішено дати їй ім’я «Льодовиковий період: Зіткнення неминуче» Прем’єра запланована на 22 липня 2016.

У цій частині мультфільму глядачі знову побачать своїх улюблених персонажів. Головні події, що освітлюються творцями в цьому мультфільмі, стосуватимуться дочки Еллі і Менні на ім’я Персик. Вона вже виросла і хоче стати самостійною у всіх сенсах, але турботливий татусь, як і раніше настирливо намагається її опікувати. Дієго і Шира, парочка милих шаблезубих тигрів, все так же дуже сильно люблять один одного і під часту, як повелося, потрапляють у всякі комічні ситуації.

Головною родзинкою цього мультфільму як завжди буде смішний і незграбний лінивець на ім’я Сід. Він не залишає своїх спроб, нарешті, влаштувати відносини зі своїми рідними, що в загальному-то до цього у нього виходило не дуже добре. Ну і звичайно ж не обійдеться без доісторичної білки, яка ніяк не може побороти свою фанатичну тягу до пригод.

Режисер: Майк Термайер, Гален Т. Чу
Актори: Шонн Вільям Скотт, Стефані Беатріз, Саймон Пегг, Меліса Рауш, Дженніфер Лопез, Адам Дівайн, Нік Офферман, Макс Грінфілд, Джон Легуізамо, Кеке Палмер

загрузка...