загрузка...


Після переможного походу Ламберт давно повернувся в рідні краї. Всюди настало тимчасове спокій. Драконоборец працює ковалем, який виготовляє булатні клинки і мечі з легованої сталі. Хоробрий юнак не забув кохану. Кавалер посилає Лії послання. Ельфійка відповідає на листи взаємністю. Вимушена розлука зміцнює з’явилися почуття. Брат чарівною красуні носить титул Герцога. Він упереджено ставиться до людей. Його високість збирається одружитися з королевою Нервік. Готується масштабна весілля. Толерантні молодята запрошують на торжество Ламберта.

З великим задоволенням джентльмен відправляється на повітряній шхуні в царство ельфів. Детальна карта місцевості допоможе відшукати дорогу до зачарованому королівству. Темні сили не дрімають. Зла чаклунка має намір нанести реванш. Коли суспільство втратило пильність, із запасників з’являються вороги, які харчуються заздрістю, слабкістю і непорозумінням. Магічний кристал з тіні повертає до життя привидів, щоб здійснювати ганебні вчинки. Лія знаходиться в реальній небезпеці. Ризик загинути від підступів недоброзичливців занадто великий. У шляху Ламберту доведеться вивчити етикет незнайомій держави, щоб стати бажаним гостем. Розсіяти настороженість допоможуть компліменти.

Мудра героїня прислала покрокову інструкцію, де вказані правильні дії і грубі помилки. Екіпаж корабля і пасажири радіють новому дню як діти. Подорож завершується на зелених луках. Мультфільм Гніздо дракона 2: Трон ельфів (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: І Ге, Юефен Сун
В ролях: Ешлі Боеттчер, Гілберт Боус, Гевін Хаммон, Джулі Натансон, Джон Олсон, Райан Поттер, Енн Рейтел, Кевін Майкл Річардсон, Аніка Ноні Роуз, Стефані Шех

загрузка...