загрузка...

zhestokiy-prokuror
Прокурор Пен так багато часу витратив на вивчення юриспруденції, що не уявляв своє життя без роботи з підозрюваними, але з тих пір, як він приступив до виконання своїх обов’язків занадто багато в ньому змінилося. Якщо раніше він був упевнений, що вину людини треба довести, то з недавніх пір йому здавалося простішим рішенням побити того чи іншого підозрюваного, щоб домогтися від нього зізнання, адже це набагато простіше, ніж шукати справжнього злочинця.

Далеко не всі колеги Піна поділяли цей його підхід, багатьом здавалося, що він виходить за межі своїх повноважень, але більшість не сміливо йому перечити. Тільки начальник героя все частіше останнім часом повторював, що Піну варто вчитися тримати себе в руках, адже для прокурора все може погано закінчитися. Але навіть коли бос героя підвищував на нього голос, Пен робив винуватий вигляд і говорив, що обов’язково виправиться в самий найближчий час, але в дійсності він не вірив, що хтось серйозно зацікавиться його методикою знайдення винних. В один із днів Пен намагався домогтися визнання в незаконній діяльності у молодої людини, він за звичкою його побив, а після залишив на ніч під вартою, але коли повернувся, то не побачив жодного охоронця, а підозрюваний був мертвий. Героя негайно доставили в суд, де йому винесли невтішний вирок. Мало того, що він переставав бути прокурором, так йому треба було провести за гратами цілих 15 років.

Пен усвідомлював, що якщо чогось терміново не придумає, то скоро помре, адже в тюрмі перебувало багато людей, яких він сам туди кинув. Герой пробував отримати допомогу у свого начальника, але усвідомив, що цей чоловік проти нього, босові Пена було вигідно, щоб колишній прокурор провів за гратами багато років. Фільм Жорстокий прокурор 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чи Іль-хен
Актори: Хван Джон-хв, Кан Дон-вон, Чу Джин-мо, Кім Бен-ок, Кім Ин-су, Кім Хон-пха, Кім Вон-хе, Сон-хв, Пак Чі-хван, Пак Сон-ун

загрузка...