загрузка...


Алена знайомитися в німеччині з багатим німцем Гельмутом. Разом з ним вони відправляються на її батьківщину в Росію, щоб познайомитися з рідними дівчата. Він хоче познайомитися з її батьками, що б попросити руки і серця дівчини. І забрати її до себе, як майбутню наречену. Вод тільки Альона про це ще нічого не знала. Російська красуня своєю посмішкою і добротою відразу сподобалася багатому Гельмуту. Вони закохалися в один одного з першого погляду. Приїхавши в Росію, щаслива пара їде в село, нарешті знайомиться.

Рідні з добродушністю і радістю зустрічають новоспеченого зятя. Ось тільки щоб отримати схвалення йому доведеться постаратися. Мало того, що він приїхав в той свято, коли російські відзначають перемогу над фашистами. Так виявляється колишній чоловік Олени, теж має намір повернути прихильність колишньої дружини. Так як розуміє, що все ще любить її. Толя відправляється до Олени в надії на те, що вона знову його простить і прийме. Ось тільки він трохи запізнився, вона сиділа в обнімку з іншим, та ще й іноземцем. Тепер щоб отримати Олену чоловіки будуть боротися за її серце.

Вони обоє готові на все заради своєї коханої, навіть на підлість. Звичайно ж, до всього підключаються родичі, сусіди, та й просто знайомі, у яких на той момент були свої проблеми. Фільм Жених (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Незлобін
Актори: Сергій Светлаков, Світлана Смирнова-Марцинкевич, Філіп Рейнхардт, Ольга Картункова, Дмитро Нікулін, Наталя Паршенкова, Сергій Бурунов, Олександр Демидов, Георгій Дронов, Тимофій Зайцев

загрузка...