загрузка...


Дуже мало людей готові пожертвувати всім заради близьких людей. Найчастіше на такі подвиги здатні тільки батьки заради своїх дітей. Але буває і навпаки. Головний герой нового індійського фільму на ім’я Арулена є спадкоємцем багатої сім’ї і ні в чому не має потреби. Всі друзі молодої людини розважаються і живуть одним днем, а хлопець, на відміну від них, дуже прив’язаний до своєї сім’ї. Після закінчення навчання в Америці, він відправляється в своє рідне місто, де народився і виріс. Коли Арулена приїхав додому, то дізнався, що його мама в результаті нещасного випадку впала в кому.

Лікарі тільки розводять руками і кажуть, що невідомо, прийде вона в себе колись чи ні. Він будь-якими способами намагається врятувати свою матір, хлопець привозить до неї найкращих фахівців з усього світу, але її стан залишається колишнім. Тоді Арулена зважився на відчайдушний крок — виконати священний обітницю. Заради порятунку життя матері герой повинен відмовитися від усього, що він має, йому доведеться жити без свого імені без мільйонних статків. Він повинен вести життя жебрака протягом сорока восьми днів.

Але молодої людини хвилює тільки здоров’я своєї матері, заради якої він готовий віддати своє життя. Ця обітниця для героя є останньою надією і іншого виходу просто немає. Фільм Жебрак (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сейс
В ролях: Віджай Ентоні, Satna Titus, Bagavathi Perumal, Кумаравел, Dheepa Ramanujam

загрузка...