загрузка...


У житті відбувається багато непередбачених ситуацій, і всього лише один день може майбутнє. Польський підліток Лукаш жив удвох з мамою. До одинадцяти років з ним не відбувалося нічого видатного. А одного разу в ясний ранок разом з матір’ю вони вирішили відправитися в автомобільну подорож. На вузькій ділянці дороги їм зустрівся трактор, і жінка, намагаючись уникнути зіткнення, не змогла впоратися з керуванням.

Машину різко занесло в сторону, вона навіть кілька разів перекинулася. Лукаш прокинувся в лікарні. Хлопчик хвилювався про маму і дуже хотів побачитися з нею. Але лікарі його не пускали і говорили, що вона знаходиться в комі. Підліток відчував себе розгубленим і самотнім, адже він на довгий термін залишився без самого близької людини. Несподівано в лікарні з’явилася незнайомка, яка стверджувала, що є його тіткою і повинна забрати дитину в пансіонат. Спочатку він відмовлявся, проте діватися було нікуди. Фільм За синіми дверима (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Оглядаючи величезний будинок, куди він потрапив, Лукаш випадково виявив непримітну дверцята. Рухомий цікавістю, він пройшов через неї і опинився в іншій реальності, де на нього чекають неймовірні, фантастичні пригоди, таємниці і зустрічі з дивовижними істотами.

Режисер: Маріуш Палей
У ролях: Домінік Ковальчик, Єва Блащік, Магдалина Ніц, Міхал Жебровський, Тереза ​​Липівському, Адам Ференц, Сара Луговська, Якуб гаварецької, Грача Недзвідзе

загрузка...