загрузка...

kinopoisk.ru
На цьому тижні в кінокартині Хороший хлопчик Коля Смирнов пережив оригінальні і суперечливі події. Він був звичайним і досить недурною школярем, тому відверто дурних вчинків не скоював. У школі сталася пожежа, але ж Коля зовсім не відноситься до тих дітей, які в мріях бачать попелище на місці власного навчального закладу. Але ж знайшовся такий персонаж. Постраждала тільки прибудова з новенькими комп’ютерами. У дочки директора виникли підозри з цього приводу.

Вона вважає палієм Миколи, хоча не поспішає ділитися здогадками з іншими людьми, оскільки закохана в хлопця і сподівається на взаємність. Домашня атмосфера у Смирнова залишає бажати кращого. У його татуся виникла божевільна ідея відмовитися від сну в нічний час. Ці правила він поширив на всю сім’ю. Після дивного рішення про нормальному відпочинку приходиться тільки мріяти. Герой переживає проблеми особистого характеру. Він також відчуває почуття, але не до директорської доньки, а до вчительки англійської мови.

Ця субота може принести неприємності, адже батьки обов’язково з’являться в школі на святі. На той час необхідно вирішити накопичені проблеми. Коля активно займається пошуком палія … Ви можете дивитися онлайн Хороший хлопчик 2016, в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

Режисер: Оксана Карас
Актори: Семен Треськунов, Костянтин Хабенський, Михайло Єфремов, Олександр Паль, Анастасія Богатирьова, Василь Буткевич, Іева Андреевайте, Ірина Денисова, Тетяна Догілєва, Ірина Пегова

загрузка...