загрузка...


Коли по сусідству поселяються люди, на перший погляд цілком звичайні, добропорядні і розташовані до дружніх відносин, що оточують стають надзвичайно раді цій обставині. Точно так спочатку відчували себе і головні герої кінострічки Встигнути за Джонса. Поруч з їх осібно з’явилася незвичайна сімейство, яке буквально заражало всіх радістю і оптимізмом. Поведінка нових сусідів було занадто ідеальним, щоб бути правдою. Поступово виникли певні підозри, причому не безпідставні.

Життя в районі, де розгортається дія фільму, завжди відрізнялася спокоєм. Особливих пригод тут не спостерігалося, тому правоохоронцям не було особливої потреби зайвий раз тут з’являтися. Саме в такий майже ідилічною атмосфері проходять дні, тижні, місяці. Однак, щось починає турбувати головних героїв. Їх підозри в обманливості першого враження, яке справили Джонс на оточуючих, не дають спокою. Незабаром ситуація почала прояснюватися і з’ясувалося, що побоювання не були марними. Люди, що зображують доброчесна і законослухняна сімейство, безпосередньо пов’язані з впливової секретної організацією. Особливості їх діяльності поки невідомі.

Але від цього не стає легше. Далі становище ускладнюється, оскільки вдалося дізнатися про серйозне змові, наслідки якого можуть стати фатальними для багатьох. Тепер необхідно терміново вжити ефективних кроків із виправлення ситуації. В іншому випадку буде занадто пізно щось змінити. Фільм Встигнути за Джонсами (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Грег Моттола
Актори: Мерібет Монро, Айла Фішер, Кевін Данн, Джефф Чейз, Джон Хемм, Метт Уолш, Галь Гадот, Мінг Жао, Петтон Освальт, Зак Галіфіанакіс

загрузка...