загрузка...

film-svadebnyy-ugar-2016
«Весільний погром» нова комедія 2016 року. Сюжет картин розповідає про двох кузенів Майка і Дейва. Все у їхньому житті йде добре. Вони обидва мають приємну зовнішність, відмінне здоров’я, і хорошим розумом, але є у них і одна загальна проблема. Справа в тому, що хлопцям, чомусь не щастить в особистому житті. До недавнього часу вони навіть не замислювалися всерйоз над цим питанням, але прийшов час, коли майже всі їхні друзі та знайомі обзавелися сім’ями і брати розуміють, що пора б і їм одружитися.

В цей час їх запрошує на своє весілля один старий знайомий. Тільки що б бути присутнім на цій вечірці, необхідно прийти зі своєю парою. Але як ви розумієте в хлопців з цим невелика проблема. Вони вирішують, що потрібно щось робити і знайти собі чарівних дам, для того, що б гідно відсвяткувати на весіллі друга. Але ось вони і близько не знають таких дівчат, які б підходили на цю роль. Благо на дворі 21 століття і хлопці придумують за допомогою інтернету провести свій кастинг, на якому збираються відібрати своїх фавориток.

Звичайно спочатку ця ідея здалася їм трохи божевільною, але після того як вони побачили скільки охочих пройти їх кастинг подали свої заявки, хлопці зрозуміли що зробили правильний вибір, розмістивши оголошення. Але рано радіти адже перед ними стоїть складне завдання, не прогадати з вибором партнерок. Але чи впораються вони? Дивитися онлайн фільм «Весільний погром» 2016 хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джейк Зіманський
Актори: Анна Кендрік, Зак Ефрон, Обрі Плаза, Адам Дівайн, Стівен Рут, Стефані Бірд, Бренском Річмонд, Венді Вільямс, Хілті Бауєн, Стефані Ферасі

загрузка...