загрузка...


Ділова жінка Касс один виховує двох синів, розриваючись між обов’язки турботливої ​​матері і роботою. Поступово вона розуміє, що не може суміщати два цих заняття, адже в такому випадку зазнає поразки на обох фронтах. Віддаючи звіт в тому, що фінансова складова все ж превалює, вона вирішує найняти професійну доглядальницю, яка допоможе з хлопцями, поки сама вона буде перебувати в офісі. Переглянувши безліч кандидаток, жінка відправляє їх всіх геть і приймає рішення дати шанс Метью, безробітному, але вкрай привабливого чоловіка.

Він справив на неї гарне враження, та й пацанам необхідно вплив сильного лідера, а не ще однією дамочки. Надавши новому домохазяїну карт-бланш, Касс відправляється на черговий робочий день, щохвилини поглядаючи на годинник і чекаючи дзвінка з поліції або відділення швидкої допомоги. На її подив все пройшло відмінно. Діти в захваті від дядька Метта, та й сам чоловік виглядає задоволеним. Фільм Весь твій (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Поступово вона все більше довіряє новому знайомому, підпускаючи його на небезпечне відстань. А потім раптом розуміє, що він благотворно вплинув не тільки на маленьких негідників, але і допоміг їй впоратися з тривогами.

Режисер: Моніка Мітчелл
В ролях: Ніколетт Шерідан, Ден Пейн, Кіфер о’рейлі, Дженеа Чарпентье, Джейн Іствуд, Локлін Манро, Марк Брендон, Донаван Стінсон, Майкл Копса, Карен Холнесс

загрузка...