загрузка...


Представляємо вашій увазі сімейний життєстверджуючий фільм «У вузді у Техасу» 2016 від режисера Даррела Нельсона. Події кінокартини розгортаються навколо дівчини на ім’я Кесседі Робертс, яка народилася і виросла в невеликому штаті Техасу. З юних років головна героїня подавала великі надії, вона ставила перед собою грандіозні цілі і займалася кінним спортом. Кесседі любить коней і розуміє їх, вона довгі роки дбала про улюбленців з усією душею. Але одного разу прийшов час, коли дівчина прийшла до висновків про те, що тут їй не місце, що треба вибиратися з-під опіки батьків і побудувати своє життя таким чином, щоб в подальшому ні в чому собі не відмовляти.

Кесседі покинула рідні краї і відправилася в мегаполіс, де влаштувалася на роботу. Ось тільки життя главою героїні склалася зовсім не так, як вона планувала. Справа в тому, що вона закохалася, і їй здавалося, що це по-справжньому. Але обранець Кесседі не поділяв її глибоких почуттів, йому просто було зручно. Дівчина завагітніла, герої фільму одружилися, але з народженням дитини відносини ще більше ускладнилися — побут і фінансові проблеми назавжди стерли останню надію на поліпшення. Кесседі залишилася одна з малюком на руках. Про гідне існування жінка вже перестала мріяти. Надалі головної героїні подзвонили, повідомивши про хвороби її батька.

Кинувши всі справи, Кесседі зібрала в дорогу сина, взяла речі і вирушила туди, де вона була колись молода і щаслива разом з рідними. Жінка вирішила приїхати на якийсь час, поки батько не видужає. Фільм У вузді у Техасу (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Даррел Нельсон
У ролях: Бен Дейвіс, Ерін Беті, Кера О’Брайон, Лінн Аше, Лаура Авнаім, Грег Перроу, Дон Хартман, Ешлі Сміт, Jeff Kidd, Beth Gouthro

загрузка...