загрузка...


Дев’ятнадцятирічний молодий хлопець успадкував від батька унікальну рису. Він здатний виділятися з сірого натовпу, адже він відносить себе до панкам. Епатажний юнак заперечує будь-які обмеження, вважаючи, що особистість і свобода — це поняття, які повинні існувати разом. Він йде по стопах знаменитого батька, одного з найяскравіших представників панк-руху, відомого під псевдонімом Героїн Боб. Але чоловік раптово помер від передозування наркотичних речовин, ніж остаточно розчарував єдиного сина.

Чи не змирившись зі своєю втратою, він відправляється на музичний фестиваль в супроводі численних соратників. Головний герой не сумнівається в тому, що батько схвалив би настільки нетрадиційний спосіб поминок. Але невтішна мати турбується за непутящого сина, вона побоюється, що він закінчить сумно, як і його недбайливий батько. Слідом за екстравагантним музикантом вона відправляє друзів покійного чоловіка, щоб вони простежили за ним і захистили його від можливих неприємностей. Фільм Панк з Солт-Лейк-Сіті 2 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Росс потрапить в неприємну ситуацію, створюючи команді своїх однодумців чимало проблем. Незважаючи на всі складнощі, він з оптимізмом дивиться в майбутнє, відчайдушно відстоюючи свої ідеали.

Режисер: Джеймс Мерендіно
У ролях: Ханна Маркс, Девон Сава, Машин Ган Келлі, Сара Кларк, Бен Шнетцер, Адам Паскаль, Джеймс Дювал, Майкл А. Гурджиан, Джаррод Філліпс, Дженні Джаффе

загрузка...