загрузка...


Події кінострічки розгортатимуться на ісландської території в Західних фіордів. Тут починають відбуватися дуже дивні події, які якимось чином були пов’язані з минулим. Фрейер в цьому місті зовсім недавно ста працювати психіатром в одній міській лікарні. Одного разу, він дізнається про те, що в церкві сталося самогубство і тому він одразу ж відправляється на місце. Жертвою стала літня жінка і невідомо з яких саме причин вона вирішила повіситися. Але крім цього в старовинній каплиці на стінах знаходилися найрізноманітніші написи дуже дивного характеру.

Психіатр не один виявився на місці злочину, також тут був судмедексперт і співробітники правоохоронних органів. Ніхто не міг і подумати, що поки буде йти розслідування смерті цієї жінки, то на протилежному березі також почнуть відбуватися речі, які просто-напросто не піддаються логічному поясненню. Вже протягом довгих років тут знаходиться покинутий будинок і ніхто в цьому місці не проживає. Але незабаром все ж з’явилися люди, які вирішили його купити і почати в цьому місці абсолютно нове життя. Тільки їм цього не вдалося зробити. Фільм Не забувай мене (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Так як в будинку починають відбуватися речі і відразу ж стає зрозуміло, що вони мають надприродний характер. І тільки через деякий час вдається виявити якусь зачіпку і їй виявилися події відбулися більше півстоліття тому.

Режисер: Steve Goldbloom
В ролях: Рита Морено, Sean Conroy, Джоель Келлі Дотен, Меган Дойл, Хайді Годт, Alan Goldbloom, Steve Goldbloom, Phillip Horton, Корі Джексон, Міранда Кан

загрузка...