загрузка...

film-lyudi-iks-apokalipsis-2016
Всі події фільму розгортаються у другій половині двадцятого століття. Всі пам’ятають, що в колишньої частини мутанти змушені були боротися за своє право існувати серед людства, і цей привілей дісталася їм зовсім не просто. Але сталося так, що їм знову доведеться зіткнутися з важким випробуванням, і невідомо як підуть справи в цей раз. Адже тепер їх ворог не хто інший, як сам Апокаліпсис. Це мутант який живе ще з часів стародавнього Єгипту, і має в своєму арсеналі просто неймовірну силу, і величезний досвід, який накопичив за час свого довгого життя.

До того ж він діє не сам, а зі своїми чотирма помічниками, яких називають Вершниками. Можна бути впевненим, що ця сутичка стане найсерйознішою за весь час існування Людей Ікс. Мутанти ретельно розробляють свій план по знищенню Апокаліпсису, все більше занурюючись в історію свого походження, адже тільки так вони можуть дізнатися те, що допоможе їм перемогти в цій війні.

Вони дізнаються багато нового про себе, а так само розкривають нові унікальні здібності, тим самим трохи збільшують свої шанси на перемогу. Ви можете фільм Люди Ікс: Апокаліпсис 2016 дивитися онлайн в хорошій якості і дізнатися чи вийде у мутантів перемогти чергового, неймовірної сили ворога.

Режисер: Брайан Сінгер
Актори: Джеймс МакЕвой, Майкл Фассбендер, Дженніфер Лоуренс, Олівія Манн, Оскар Айзек, Софі Тернер, Роуз Бірн, Ніколас Холт, Еван Пітерс, Стен Лі

загрузка...