загрузка...

film-tarzan-legenda-2016
Джон Клейтон, так звуть тепер Тарзана, давно пішов з джунглів і успішно осів в Лондоні, разом зі своєю дівчиною на ім’я Джейн. Він уже добре освоївся тут і відчуває себе досить комфортно. Звичайно ж, час від часу чоловік сумує, за тими місцями, де йому довелося колись жити і рости, але все ж з великою ймовірністю він розуміє, що туди вже не повернеться. Як раптом сама королева Англії викликає його до себе і пропонує здійснити поїздку в джунглі на один з алмазних копалень.

Справа в тому, що керівництво рудника, дозволяє собі багато зайвого і дуже погано обходиться зі своїми працівниками. Головний герой повинен поїхати туди і з’ясувати, як же насправді йдуть справи. Джон майже не роздумуючи погоджується відправитися в рідні місця. По приїзду на шахту, йому відкриваються жахливі подробиці про реальний стан речей. Його дуже зачіпає той факт, що ні в чому не винні працівники терплять постійні кпини і приниження від підлого начальника.

Він розуміє, що ніхто крім нього зараз не в силах допомогти цим нещасним людям і починає думати, як же можна впоратися з втратили совість босом. Але Тарзан, схоже, не до кінця розуміє, який хитрістю і підлістю володіє ця людина і буде дуже складно впоратися з ним самотужки.

Режисер: Девід Єтс
Актори: Александер Скарсґард, Марго Роббі, Семюел Л. Джексон, Елла Пернелл, Крістоф Вальц, Джим Бродбент, Джимон Гонсу, Каспер Крамп

загрузка...