загрузка...

film-slavnye-parni-2016
На вулиці стоїть середина сімдесятих, Лос-Анджелес знаходиться в повній владі наркобаронів і інших злочинних елементів, йде самий світанок порно індустрії. Уже кілька десятиліть, по всіх великих містах Америки, відбувається подібний беззаконня, оскільки влада, ніяк не перешкоджають розвитку незаконної діяльності на своїй території. Але така обстановка не на жарт турбує свідомих людей, які вирішують, що досить закривати очі на все, що відбувається, і потрібно раз і назавжди позбавити вулиці міст від усякої мерзоти.

Бачачи такі настрої в суспільстві, поліція почала виконувати свої прямі обов’язки тим самим вставляючи палки в колеса злочинцям. Мафіозі вирішують, що необхідно міняти політику влади, так як в таких умовах вони зазнають величезних збитків. Для цього було вирішено натиснути на чиновницю, яка має важелі впливу на уряд, шляхом погроз на адресу її маленької дочки. Але жінка не бажає сходити з заданого курсу і вирішує забезпечити безпеку доньки і найняти їй охоронця по імені Джексон Хіллі.

Але з часом чоловік розуміє, що один може не впоратися з таким складним завданням, адже бажаючих насолити жінці з кожним днем все більше. Потрібно щось робити, тобто шукати помічника. Партнером Хіллі стає детектив Холланд Марч, чиї професійні здібності не зовсім відповідають рівню дорученої справи. Круті чуваки 2016 дивитися повністю в HD 720.

Режисер: Шейн Блек
Актори: Райан Гослінг, Кім Бейсінгер, Рассел Кроу, Енгаурі Райс, Метт Бомер, Маргарет Куеллі, Йайа ДаКоста, Кіт Девід, Бо Напп, Лоїс Сміт

загрузка...