загрузка...


Шкатулка Пандори — це річ, наділена магічними властивостями. З її допомогою можна бачити майбутнє, що і зробила героїня цієї фентезійної історії Цзи Ся. Ось тільки картинка, яка відкрилася її погляду, зовсім дівчину не обрадувала. Вона дізналася, що її і Джокера, якщо вони залишаться разом, чекатиме сумне майбутнє. Допустити такого вона не може, тому повинна зробити все можливе, щоб змінити те, що визначено долею. Але як же це можна зробити?

Найвірніший варіант — переключити увагу Джокера на іншу дівчину. Хоч для героїні це і важке рішення, але це все ж краще, ніж те, що може бути при відомому їй розвитку подій. Цзи Ся хоче звести свого коханого з особливою на ім’я Цзінцзін, хоча той зможе її полюбити тільки через 500 років. Хоч головна героїня і намагається вплинути на долю, але контролювати абсолютно все вона не може. Наприклад, поява на горизонті Демона-Бика і Монаха Довголіття вона не передбачала, а вони з’явилися. © kinogo-z720.ru

Все сталося швидко і несподівано, і це стало ще одним поворотним моментом у житті всіх персонажів… Фільм Китайська одіссея: частина 3 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеффрі Лау
В ролях: Джекі Ву, Карен Мок, Хань Ген, Тіффані Тан

загрузка...