загрузка...

kianu-2016
Маленький кошеня не знав, куди йому подітися, коли навколо нього почали літати кулі, це маленька істота намагалося ухилитися від ніг і снарядів, а коли його взяв в руки страшна людина, якій нічого не варто було відібрати життя, кошеня заспокоївся, бо зрозумів, що вириватися безглуздо. Все-таки йому вдалося втекти подалі від того місця, де лунали постріли, після чого він опинився на порозі будинку рела. Відкривши двері, цей хлопець був вражений, що побачив, він відразу взяв на руки це дивовижне тварина і вирішив, що залишить його у себе.

Рел спробував нагодувати кошеняти молоком, а потім задумався про те, як його назвати. Він вирішив, що Кіану — ім’я, яке найбільше підходить цьому красуньки, а після він почав споруджувати йому будиночок, роблячи все, щоб цей кошеня відчув себе як вдома. Незабаром у -рела вийшло зробити те, що він хотів, після чого він почав з розчуленням спостерігати за тим, як вихованець обживається в його будинку. Пізніше герой познайомив свого двоюрідного брата Клер з Кіану, йому дуже хотілося, щоб ці двоє знайшли між собою спільну мову, а коли Рел ненадовго поїхав з дому, по поверненню він виявив відсутність улюбленця. Герою нічого не залишалося, крім як звернутися за допомогою до сусіда, який приторговував наркотиками. Він почав вимагати у нього, щоб той відповів, кому знадобилося красти у нього животину, а коли цей наркоман не захотів говорити, Рел почав йому погрожувати.

В кінцевому підсумку герою вдалося дізнатися, що чоловік на ім’я Чедер може мати відношення до викрадення його улюбленця, після чого Рел вирішив, що зробить все, аби знайти цього негідника. Йому було відомо про те, що Чедер є власником бару, за ним постійно ходили охоронці, але це його не зупинило. Він прийшов до чедер і зажадав, щоб той повернув йому кошеня. Фільм Кіану 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Атенс
Актори: Джордан Пив, Кіген-Майкл Кі, Тіффані Хеддіш, Метод Мен, Даррел Брітт-Гібсон, Джейсон Мітчелл, Джамар Малачі Нейборс, Луїс Гусман, Уїлл Форте, Ніа Лонг

загрузка...