загрузка...


Найвідоміша товстуха світового кіно повертається, щоб зробити найголовніший вчинок у своєму житті і подарувати фанатам фінальну частину своїх пригод під назвою «Дитина Бріджит Джонс» (2016). Нова комедія показує Бріджит на порозі п’ятого десятка, і вічна оптимістка, життєрадісна і не втрачає почуття гумору, виявляє серйозне занепокоєння з приводу відсутності дитини в своєму житті. Їх союз з Дарсі ніколи не був ідеальним, а зараз і зовсім тріщить по швах, однак все може поміняти одна дрібниця — Дитина Бріджит Джонс.

Дарсі, в свою чергу, втративши десь по шляху свого супротивника Деніела Клівера (персонаж Х’ю Гранта), а разом з ним і пристрасть до своєї коханої, несподівано опинився під тиском нового чоловіка, що з’явився в житті Бріджит. Герой Патріка Демпсі втілює абсолютну протилежність самозакоханого егоїста Клівера, він уважний, послужливий, палкий і закоханий, як хлопчисько.

Дарсі доведеться серйозно поламати голову, щоб повернути любов Бріджит, адже у товстушки є секретик — вона не знає точно, хто є батьком проекту — «Дитина Бріджит Джонс» 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Шерон Магуайр
Актори: Рене Зеллвегер, Колін Ферт, Патрік Демпсі, Джим Бродбент, Селія Імрі, Джеймс Келліс, Селлі Філліпс, Енцо Чіленто, Джемма Джонс, Ед Ширан

загрузка...