загрузка...

film-velikolepnaya-semerka-2016
Режисером фільму «Чудова сімка» 2016 став Антуан Фукуа. Всесвітня прем’єра геройського вестерна запланована вже на вересень цього року. Всі події даної кіно картини відбуваються на кордоні Мексики та Сполучених Штатів Америки в дев’ятнадцятому столітті. У центрі сюжету перебуває маленьке провінційне містечко і люди живуть в ньому. Вони змушені терпіти свавілля, яке творять наймані бандити одного з тутешніх промислових магнатів.

Вони щосили знущаються над місцевим населенням і відбирають у людей їхні будинки і все нажите непосильною працею майно. Прості городяни не в силах протистояти цьому, вони вважають за краще змиритися зі своєю втратою і мовчки спостерігати за всім, що відбувається. Всіх же хто посміє заперечити примхи головорізів, чекає страшна і болісна смерть. Єдиною надією на нормальне життя, для тутешніх жителів став один досвідчений і вмілий ковбой. Він вирішує сколотити команду, з якою зможе вистояти під час чергового нападу і поставити бандитів на місце. Але сказати легше, ніж зробити, адже у всьому містечку знайшлося всього лише сім чоловік, які дали свою згоду на вчинення цього ризикованого заходу.

Кожен з цих сміливців впевнено володіє зброєю, але все ж кількісна перевага цілком і повністю знаходиться на боці ворога, і тому мало кому віриться, що затія захисників увінчається успіхом. Ви можете дивитися онлайн фільм Чудова сімка 2016 хорошій якості HD 720p і дізнатися, чи вдасться цим сімом сміливцям врятувати жителів багатостраждального міста.

Режисер: Антуан Фукуа
Актори: Хейлі Беннетт, Кріс Пратт, Метт Бомер, Дензел Вашингтон, Вінсент д’онофріо, Ітан Хоук, Кем Жіганде, Лі Бен хон, Пітер Сарсгаард, Вінні Джонс

загрузка...