загрузка...


Всілякі фінансові організації постійно пропонують надійним вкладникам послуги з кредитування. Це поширена і затребувана серед населення операція. Але трапляються непередбачені помилки з боку неурядових банківських працівників по відношенню до певних клієнтів. Через безвідповідальне підходу до справи деяких менеджерів відбуваються непоправні помилки, що призводять до сумних наслідків. Люди, неуважно прочитали договір і поспіхом підписав його, згодом можуть опинитися на межі повної убогості. Подібний казус стався з четвіркою досить багатих людей, що мають звичку думати, що для них немає неможливого і недоступного.

Одного разу, проводячи звично час, вони раптово виявляють, що їх банківські рахунки спустошені. Такі обставини практично неможливі й безглузді. Заможні клієнти припускають, що сталося звичайне, легкоустранімих непорозуміння і відправляються для з’ясування причин неприємної ситуації до співробітників банку. Але їх прагнення поговорити з банкірами з метою усунення помилки не дає результатів, що абсолютно непередбачувано. Четверо чоловіків потрапляють в схожі ситуації.

Вони позбавлені засобів до існування і не мають ніяких занять, дають додатковий дохід. Незнайомці об’єднуються і починають роздумувати, що їм робити далі, які заходи вжити проти безчесних фінансистів. Фільм Четверо проти банку (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Вольфганг Петерсен
В ролях: Тіль Швайгер, Антьє Трауэ, Олександра Марія Лара, Яна Палласке, Маттіас Швайгхефер, Клаудія Михельсен, Міхаель Хербиг, Ян Йозеф Ліферс, Ясмін Лорд, Фахрі Огюн Ярдим

загрузка...