загрузка...

monah-i-bes-2016
У всі часи люди намагалися вірити в істинного Всемогутнього Бога і справжні чудеса, які він здатний створити. Це необхідно було, щоб душа вільної людини була спокійною і прагнула здійснювати лише добрі вчинки. Події фантастичній комедії «Чернець та біс», відбуваються в першій половині 19 століття, коли обивателі особливо побоювалися всіляких відьом і чаклунів. Багато старовіри видавали себе за чаклунів, і розпізнати справжнє добро було вельми важко.

У віддалений чоловічий монастир, під час найсильнішої бурі прибився новий насельник Іван Семенович. До новачкові прикута особлива увага Старосельцев, так як цікавість присутній навіть у стінах храму. Ніхто і не підозрює, що разом з відлюдником в монастир пробирається сам диявол. Темні сили успішно матеріалізуються в особі так званого похмурого Легіону. По крайней мере, так він представився затворника і поспішно повідомив, що Іван удостоївся великої місії стати об’єктом диявольською роботи. Саме через його тіло, біс проводитиме власні незворушні справи і має намір будь-що-будь проводити їх за допомогою тіла нещасного брата.

Відтепер темні сили всіляко спокушають його і намагаються збити з обраного світлого шляху. Незважаючи на всі представлені спокуси, він не дозволяє собі піддаватися спокусі. Його віра набагато сильніше, ніж нищівні витівки риса. Чи вдасться вигнати неугодного Господу істоти зі священної території або він спокусить інших віруючих. © kinogo-z720.ru

Режисер: Микола Досталь
Актори: Тимофій Трибунцев, Георгій Фетисов, Борис Каморзін, Роман Мадянов, Микита Тарасов, Сергій Барковський

загрузка...