загрузка...


Нама Бала не тільки належав до стародавнього, шановному роду Брахманів, але і володів безліччю інших талантів. Кожен день хлопець починав з обов’язкового для його священної касти ритуалу, що вимагає виконання ряду особливих моральних приписів. Крім цього, Нама прагнув йти в ногу з часом і підтримував в собі високий інтелектуальний рівень розвитку, захоплюючись вікторинами і будучи капітаном шкільної команди ерудитів.

Однак, всі ці достоїнства були показними і ніяк не відображали справжню особистість Намана Дала. Як тільки він опинявся за межами видимості своїх батьків, шановних і шанованих людей в місті, які є власниками місцевого каучукового заводу, він перетворювався до невпізнання. Крім гріховних думок, ні на хвилину не залишають його голову, хлопець мав купу інших ганебних його древній рід захоплень, в числі яких було розпивання алкоголю в промислових дозах і вживання наркотичних препаратів.

Але щоб опуститися на саме дно в очах своїх батьків, Наману не вистачало одного — переспати з дівчиною іншого віросповідання. До цього він і прагнув. Фільм Брахман Нама — останній незайманий Індії (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кью
В ролях: Vaishwath Shankar, Шашанк Арора, Sindhu Sreenivasa Murthy, Subholina Sen, Chaitanya Varad, Falah Faisal, Sid Mallya, Anula Navlekar, Tanmay Dhanania, Shataf Figar

загрузка...