загрузка...

film-bratya-iz-grimsbi-2016
Себастьян Грімсбі спеціальний агент британських спецслужб. Він має найвищий рівень підготовки і на його рахунку сотні успішно проведених операцій. Він завжди готовий до будь-якої ситуації і тому довгий час залишається асом у своїй справі. Але останню свою операція він не забуде ніколи, тому що з тріском її завалив. Всьому виною людина, з яким наш герой не бачився довгих 28 років, йдеться про його молодшого брата на ім’я Норман.

Він по істині, може вважатися повною протилежністю свого старшого брата. Незважаючи на свій свідомий вік, він досі любить дуріти як справжній підліток. У нього зовсім інші життєві пріоритети. Він справжній футбольний хуліган і це єдине заняття, яким він займається довгий час. Ноббі любитель легких грошей і вважає, що робота принижує людську гідність. Одного разу він згадує про те, що у нього є старший брат і добре було б розповісти його. Він вирушає на пошуки родича і на жаль другого знаходить його, та й ще й в самий незручний і невідповідний момент.

Себастьян якраз виконував урядове завдання, і все йшло до логічного кінця, але раптом з’являється молодший братик і ламає все на корню. Далі події складаються ще гірше, його звинувачують у зраді і оголошують в розшук, а новоявлений родич продовжує і далі псувати йому життя.

Режисер: Луї Летер’є
Актори: Саша Барон Коен, Марк Стронг, Ребел Вілсон, Пенелопа Крус, Айла Фішер, Габурі Сідіб, Аннабелль Волліс, Іен Макшейн, Девід Ґервуд, Ріккі Томлінсон

загрузка...