загрузка...

film-bogi-egipta-2016
«Боги Єгипту» фільм сюжет, якого побудований на основі Старовинні-Єгипетських міфів. Добрий і мудрий бог Осіріс, довгий час правив своїм процвітаючим царством, був убитий власним братом. Сет — підступний заздрісник, за сумісництвом бог руйнувань давно кинув свій погляд на царство Осіріса і зараз втілив свій жахливий план в життя. Тепер, після довгих років очікувань, вся влада належить тільки йому. Старовинні-Єгипетське царство після вбивства свого доброго правителя, занурюється в темряву і хаос.

Бог неба Гор, син убитого царя, дає собі клятву, що обов’язково відплатить дядькові за скоєне зло тій же самій монетою і оголошує йому війну. Для того, що б збільшити свої шанси на перемогу в цій сутичці Гор об’єднує свої сили з молодим смертним на ім’я Бек. Він теж одного разу постраждав від діянь кровожерного Сета, втративши з його вини свою кохану. Обидва вони мріють наблизити той день, коли цей тиран заплатить кров’ю за всі свої брудні вчинки. До двох затятим месникам, так само приєднується богиня любові по імені Хатор. Разом вони сподіваються скинути з трону Сета і відродити колишню велич колись процвітало Єгипту.

Режисер: Алекс Пройас
Актори: Джерард Батлер, Ніколай Костер-Вальдау, Брентон Твейтес, Еббі Лі, Кортні Ітон, Джеффрі Раш, Рейчел Блейк, Чедвік Бозман, Елоді Янґ

загрузка...