загрузка...


Здавалося б, головній героїні фільму «Апетит до любові» (2016) більше нічого бажати. У неї є хлопець з далекосяжними планами на життя, хороша робота зі всесвітньо відомим брендом. Але все круто змінюється в один момент, коли Міну, в силу займаної нею посади, відправляють у відрядження в її рідне місто, де їй необхідно умовити господаря ресторану продати свій бізнес.

Опинившись в рідних місцях, Мина знайшла цікавий їй ресторан і з’ясувала, що його власником є ​​її колишній хлопець, якого звуть Клей. Дівчині потрібно виконати свою роботу, тому вона намагається умовити господаря ресторану продати свою нерухомість, на що він відповідає різкою відмовою «на підвищених тонах». Міна не збирається так легко здаватися і всіма силами переконує Клея підписати договір. Але чим більше вона його вмовляє, тим більше він опирається.

Герої самі не помічають, як під час цих умовлянь їх ділові відносини перетікають в особисті. Чи піддасться господар ресторану на вмовляння Міни або до кінця стоятиме на своєму? Про це Ви можете дізнатися, коли подивіться безкоштовно цікавий фільм «Апетит до любові» онлайн в хорошому hd 720 якості.

Режисер: Девід Маккей
В ролях: Тейлор Коул, Ендрю Ст. Уолкер, Еллі Міллс, Маркус Роснер, Роберт Молоні, Дженніфер Гріффін, Антоніо Кайонни, Морган Тейлор Кемпбелл, Кейт Крачлоу, Пітер Хенлон

загрузка...