загрузка...


Всі ми в школі на уроці російської мови робили роботу над помилками. Все було легко і просто, зрозумій, що зробив неправильно і виправ. Але в житті помилки минулого не так легко виправити, особливо коли твоя перша любов повертається назад в місто. А ти ще й класний керівник його сина. Головна героїня працює вчителькою російської мови в школі. Але коли вона вчилася в 11 класі, вона була закохана в хлопця, курсанта військового училища, але він її зрадив і тепер вона не довіряє чоловікам і проводить життя в самоті.

І ось одного разу її улюблений Олег повертається в місто і вирішує виправити помилки минулого. Незважаючи на те що у нього хороша сім’я, син і розумниця дружина, він хоче повернутися до Маші. Він переслідує її і просить розібратися в те, що трапилося 17 років тому. Він клянеться, що не зраджував її, а це вона навпаки пішла до іншого. Маша звертається до матері за поясненням і дізнається страшну таємницю, що це їхні батьки вирішили розвести закоханих і придумали жахливу історію, яка зламала життя молодій дівчині. Фільм Робота над помилками (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але ось причини з’ясовані, а чи горить любов після стількох років розлуки між ними, чи зможе Марія зруйнувати міцну сім’ю, щоб повернути коханого. А може пройшла та юнацька любов і тільки образа нагадує їй про нього.

Режисер: Сергій Гіргель
Актори: Ольга Бурлакова, Олександр Нікітін (IV), Михайло Дорожкін, Тетяна Гаркуша, Наталя Цуба, Віра Полякова, Олександр Душечкина, Даша Отрошко, Володимир Міщанчук, Олександра Гайдук

загрузка...