загрузка...


Алекс Стадерманн запропонував світовим телеглядачам свій новий повнометражний мультиплікаційний фільм під назвою «Бджілка Майя». Дана барвиста історія буде переповнена цікавими подіями, які припаде до душі багатьом нашим співвітчизникам і представникам інших європейських держав. Як відомо, даний персонаж вже багато раз радував публіку своїми захоплюючими пригодами в різних мультфільмах. Цього разу, було прийнято рішення зняти повну історію про дану бджілці, яка відрізняється неординарними рисами характеру, а також своєрідним баченням навколишнього середовища.

За рахунок свого радісного настрою мілейшей зовнішності, представлена ​​героїн я вже встигла обзавестися симпатією серед маленьких діток, а також представників дорослої половини суспільства. У даній кінострічці телеглядачі зіткнуться з незвичайною діяльністю Майї, яка ніколи нікого не залишала в біді. Таке правильне виховання даної бджілки, часом заважає їй, але все одно вона не збирається міняти своїх поглядів на життя. Мультфільм Бджілка Майя (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Крім постійної допомоги оточуючих, наша добренька героїня є дуже працьовитою панянкою, яка за один день встигає почати і закінчити величезна кількість побутових справ, які в подальшому будуть допомагати їй вести нормальний спосіб життя. Особливо це стосується зимового періоду часу, коли бджілок навіть дістати їжу дуже складно. Так що, завжди потрібно запасатися продовольством влітку і восени.

Режисер: Алекс Стадерманн
Актори: Ніна Шаттон, Коді Сміт-МакФі, Ноа Тейлор, Джекі Уівер, Річард Роксбург, Міріам Маргуліс, Джастін Кларк, Енді МакФі, Косма Шива Хаген, Коко Джек Гілліс

загрузка...