загрузка...


Минуло дуже багато часу з тих пір як люди Альта змушені були принести величезні жертви для того щоб позбавити свою країну від Чорного Дракона, вони уклали його в глибоку печеру і сподівалися, що він залишиться там навічно. Але якийсь лицар, захотів отримати безмежну владу, вдається до чорної магії і випускає Дракона на волю. Чорні сили знову вільні, а це значить, що в Альто закінчилося спокійне життя, адже всі думають, що нікому битися з монстром.

Але, якщо ви подивитеся мультфільм «Гніздо дракона», то дізнаєтеся, що люди помилялися, є юний герой, здатний протистояти злу. Після того як сміливці, які вже воювали з невразливим лицарем загинули, наш герой вирішує вступити в битву. Але ж він, поки ще не воїн, йому доведеться вчитися військовому мистецтву і набратися силоньок, адже його меч настільки величезний, що, поки, йому навіть важко утримати його в руках, але ж він повинен битися. Мультфільм Гніздо дракона (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Жителі звичайно сумніваються, що якомусь хлопцеві вдасться впоратися з лицарем, який зміг знищити кращих воїнів, але це остання надія на те, що вони знову зможуть жити спокійно і мирно поруч з драконами, як це було все останнім часом…

Режисер: Сун Юефен
В ролях: Цзі Гуаньлін, Сюй Цзяо, Йе Сунь, Хон Шан, Йінг Хуан, Ся Цзи-Тун, Ху Ге, Сянлонг Менг, Давей Шен, Цзин Тянь

загрузка...