загрузка...


Пригоди маленьких фей тривають, і в вир нових подій знову потрапляє фея Дінь-Дінь, яка народилася від сміху малюка і володіє чарівними здібностями. Вона весела і завзята і часто потрапляє у всілякі незручні ситуації, з яких їй допомагають врятуватися її подруги, більш досвідчені феї Ірідесса, Фауна, Відія, Серебрянка і Розетта. Вони живуть в чарівній країні Нетландии, тут Дінь-Дінь зрозуміла, що її призначення бути справжньою майстринею. Основним багатством фей залишається чарівна пилок. Завдяки ній феї можуть літати і робити справжні чудеса.

Однак і на це є свої суворі правила. Кожна фея знає, що ні в якому разі не можна експериментувати з пилком і тим самим випробовувати долю на міцність. Всі феї дотримувалися цього правила, але ось тільки феечку Заріну це не зупинило. Вона підійшла до цього питання з наукової точки зору, і хотіла якомога більше дізнатися про властивості чарівної пилку. Потай від усіх вона вдома проводила наукові досліди. Але одного разу інші феї дізналися про витівки подруги, і їй довелося покинути долину, в якій жили феї. Але свою мету вивчати пилок вона не залишила і повертається в долину фей через рік. Тепер вона з’явилася як капітан піратського корабля і таємно викрала у подруг особливу синю пилок.

Коли їй майже вдалося сховатися, Дінь-Дінь побачила Заріну і повідомила подругам. Разом вони вирушили в дорогу по сліду викрадачки. Чи вдасться команді фей врятувати Заріну від побічних дій пилку або їй доведеться переконатися в серйозності ситуації. Мультфільм Феї: Таємниця піратського острова (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пеггі Холмс
Актори: Крістіна Хендрікс, Мей Уітман, Том Хіддлстон, Памела Адлон, Анджела Бартіс, Меган Хілті, Люсі Лью, Рейвен, Джим Каммінгс, Кевін Майкл Річардсон

загрузка...