загрузка...


Знамениті «Зоряні війни» знову повертаються. Тепер перед героями стоїть завдання, не допустити порушення Балансу Сили. Якщо це станеться, жителям Галактики загрожують серйозні проблеми. Виник Перший Орден, що має намір вбити одного з останніх джедаїв. Ситуацію усугублянт те, що Кайло, учень Люка, перейшов у табір ворога. Тепер вони з Темною силою намагаються порушити мир і встановити свою владу. Сам Люк відчайдушним вчинком свого учня, у нього тепер немає іншого виходу, як протистояти Кайло і Темним силам. Світла сторона вирішує дати відсіч злу, друзі ще тісніше згуртувалися разом, і сповнені рішучості знайти вихід з важкої ситуації.

Це виявиться їм під силу, адже у них зібралася чудова команда: молода дівчина Рей, яка має світловий меч джедая, вірний штурмовик Фін, їх друзі і Люк. Їх завдання ясна, протистояти Темним силам і захистити Галактику. Тим часом події стрімко розвиваються. Встав на бік Темних сил, Кайло вбиває свого батька, щоб зайняти високий пост у Першому Ордені. В даний момент у нього є влада і могутність. Але справжня боротьба добра зі злом, починається після того, як гине безстрашний Хан Соло. Перший Орден, зібравши всі свої сили, стає ще більш могутньою і робить підготовку до поєдинку. Значить Світла сторона повинна знову готується до серйозної битві не на життя, а на смерть. Ситуація загостриться до межі, коли мати Кайло, яка не пробачила вбивство, дає жорстку відсіч Темним силам і власного сина.

Вона є лідером Опору, і разом зі своїми союзниками приступає до нової місії. Настає велике протистояння добра зі злом, і невідомо хто буде переможцем в останній битві. Фільм Зоряні війни: Епізод 9 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Колін Треворроу
У ролях: Марк Хемілл, Енді Серкіс, Лупі Нионго, Джон Бойега

загрузка...