загрузка...


Справжнє ім’я Хеллбоя звучить, як Анунг Ун Рама, і дозволяє відкрити пекельні врата. Вперше це пекельне дитя з’явилося в людському світі взимку 1944 року, коли Григорій Распутін провів магічний ритуал в Шотландії. Йому зробили замовлення окультисти з Третього рейху, але за збігом випадкових обставин чортеня виявився у американців. Його виховав на військовій базі прийомний батько, після чого виріс гігант став агентом бюро, що займається боротьбою з паранормальними явищами. Відносно зовнішнього вигляду героя правильними будуть всі уявлення про демонів: шкіра червоного кольору, загнуті роги, потужні м’язи.

Істинний образ риса має на увазі наявність на голові істоти вогненної корони, оскільки його ім’я означає «на чолі полум’яний вінець». Але свої роги Хеллбой спилює, а потім шліфує циркулярною пилкою. Більш того, права рука суперпарня зроблена з каменю, і не відчуває болю, а також не сприйнятливі для вогню. За силою і витривалості громила не знає рівних, до того його неможливо вбити, оскільки він володіє потужною регенерацією. Як демон, Хеллбой вміє розмовляти з мертвими, і взагалі є сильним некромантією. Вміє червоний монстр і спритно стріляти з будь-якої зброї, а також гарний у ближньому бою. Фільм Хеллбой 3 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З огляду на скам’яніння правої руки, пістолет герою доводиться тримати в лівій руці. Всі унікальні здібності та навички точно знадобляться пекельний хлопчикові, коли він зустрінеться з Кривавої королевою, щоб дати їй бій.

Режисер: Ніл Маршалл
В ролях: Девід Харбор, Мілла Йовович, Іен Макшейн, Пенелопа Мітчелл, Саша Лейн, Деніел Де Кім, Бернард Коллако

загрузка...