загрузка...

film-sedmoy-syn-2015
Фільм фентезі «Сьомий син» знятий за книгами Джозефа Ділейні, який і не думав раніше, що створить щось подібне. Він вів звичайне життя британського викладача і в один прекрасний день усвідомив, що займається трохи не тим, про що мріяв раніше. І тоді він зайнявся письменництвом, про який думав вже довгий час, але тільки зараз вирішив закинути все інші справи і повністю зануритися в робіт. З-під його пера вийшла фантастична історія про учня відьмака, яка відразу ж сподобалася як читачам, так і кільком великим кіностудіям, і ті загорілися бажанням зняти фільм по цій книзі.

За сюжетом майстер Грегорі він же відьмак колись давно замкнув в темниці злу відьму Маклін, але ось, через багато років, вона знову опинилася на волі. Маклін сповнена бажання і рішучості помститися тому, по вені кого вона так довго була позбавлена волі. Єдиний хто може перешкодити відьмі, здійснити задумане і заволодіти світом це юнак на ім’я Том Уорд.

Він є сьомим сином сьомого сина, а значить повинен замінити майстра Грегорі, часи слави якого вже позаду. Але чи вистачить часу у старого відьмака, для того, що б передати всі свої знання юному хлопцю? Щоб дізнатися, як закінчиться ця історія вам необхідно фільм Сьомий син дивитися онлайн в хорошій якості HD 720 безкоштовно.

Режисер: Сергій Бодров
Актори: Джуліанна Мур, Кіт Харінгтон, Джефф Бріджес, Бен Барнс, Олівія Вільямс, Антьє Трауе, Джімон Хонсу, Алісія Вікандер, Джейсон Скотт Лі, Девід Кабітт

загрузка...