загрузка...


Тім — простий художник-мультиплікатор, який вже давно втомився від своєї роботи й прагне змін. Але якби він знав, у що незабаром перетвориться його життя, він би б хотів змін менше всього на світі. Почалося все з того, що головний герой знаходить чарівну маску, що володіє дивовижною силою. Він забрав її з собою ще не знаючи, що незабаром це призведе до справжнього кошмару. Тім вирішив випробувати цю маску і зрозумів, що вона дала йому те, чого він так давно мріяв: Тім став впевненіше в собі і всі його бажання і пориви стали звільнятися.

Також він став набагато веселіше і сміливіше, ніж зазвичай. У підсумку це призвело до того, що йому навіть вдалося обзавестися дитиною. Ось тільки Тім і подумати не міг, що він успадкує всі ці дивовижні здібності… Тим часом з’ясовується, що боги, скинувши цю маску в наш світ, прийшли до висновку, що пора б її забрати до себе назад, так як людям не під силу управлятися з такою силою. Локі спускається на землю, щоб виконати цю місію.

Але з самого початку він розуміє, що зробити це буде не так вже й просто. Тим часом головний герой намагається вирішити проблеми в своєму житті, яких у нього накопичилося не так вже й мало… Фільм Син маски (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лоуренс Гутерман
Актори: Алан Камінг, Джеймі Кеннеді, Гебріел Бота, Гелен Бота, Трейлор Говард, Кел Пенн, Боб Хоскінс, Бен Штейн

загрузка...