загрузка...


Юний і безстрашний Біллі Бетсон міг претендувати на звання самого унікального тінейджера в рідному місті. Всього одного чарівного слова вистачало хлопцеві, щоб перетворитися на дорослого і непереможного героя. Унікальний воїн запросто втручався в будь-яке протистояння з потенційними ворогами мирного життя і торжества справедливості. Це кодове слово хлопчина вимовляв самостійно, і ніхто крім нього не знав про нього. Воно складалося з перших літер найсильніших і древніх богів, що мають слугувати людству для захисту і порятунку від темних сил.

Трансформувавшись в непереможного героя, безстрашний хлопчина завжди намагався надаватися в потрібному місці. Він допомагав слабким, рятував беззахисних і підтримував скривджених. Тільки довівши будь-яку справу до логічного завершення, професійний воїн міг повернутися до свого звичного вигляду і способу життя. І ніхто вже не вгадував в скромному хлопчину героїчного бійця. Фільм Шазам (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але простим і непоказним підлітком він залишався тільки до того моменту, поки людство знову не чинилося на порозі загрози наближення загибелі. Тому що, зачувши небезпеку, підліток знову виголошував своє чарівне слово, вирушаючи на подвиги.

Режисер: Девід Ф. Сандберг
У ролях: Закарі Лева, Марк Стронг, Джек Ділан Грейзер, Рон Сепас Джонс, Ешер Енджел, Грейс Фултон, Фейт Херман, Купер Ендрюс, Марта Міланс, Йен Чен

загрузка...