загрузка...


Удача відвернулася від Джека Горобця, але відважний пірат не журиться. Він упевнений, що скоро знайде здатність вибиратися з колотнеч, як в минулі часи. По п’ятах його переслідує зловісний Салазар, який зміг звільнитися з Диявольського трикутника. Про це пірата і його страшною команді вже встигли забути, але вони мають намір знищити всіх піратів, почавши з Джека Горобця. Тільки так капітан і його примарні головорізи отримають тотальний контроль над морями. Як тільки трапиться нагода, Джек виявиться в пастці, врятуватися з якої неможливо.

Порятунок існує — артефакт тризуб Посейдона, що допомагає контролювати морські простори. З ним Джеку не страшна ніяка небезпека, але таємничий предмет ще необхідно знайти. Джеку Горобцю не звикати брати участь в боях і протистояннях, але тоді йому допомагали друзі, а зараз він залишився зовсім один. На цей раз складність полягає в тому, що протистоять хороброму пірату примари — безтілесні істоти, а значить, звичайна зброя тут безсила. Не обійдеться без зустрічі з прекрасною дамою, і нею виявиться прекрасна дочка Барбоси — Карина.

Ця особа змусить добряче похвилюватися Джека, але він не відступить від намірів підкорити відважну дівчину. Фільм Пірати Карибського моря: Помста Салазара (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хоакім Роннінг, Еспен Сандберг
Актори: Джонні Депп, Кая Скоделаріо, Орландо Блум, Брентон Туейтс, Хав’єр Бардем, Джеффрі Раш, Махеш Джаду, Стівен Грем, Девід Венем, Голшіфт Фарахані


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...