загрузка...


Іван — простий хлопець, веде звичайний спосіб життя. Повсякденні проблеми він вирішує в міру їх надходження, але одного разу у нього з’явилося дивне захоплення окультизмом. З хобі захоплення швидко переросло в важливу справу, поки хлопець не виявився в незрозумілому світі. Його захоплення зіграло з ним злий жарт, але немає нічого неможливого, звідки Іван не зміг би вибратися. Цікавою новиною стала звістка про те, що він — нащадок самого Іллі Муромця, але як таке можливо? У нього немає нічого, що могло б дозволити йому бути сильним, могутнім. Він останній з роду богатирів, повірити в це неможливо.

Казкові жителі виявилися доброзичливими, але наполягають на істині. Від нього чекають допомоги в боях проти темних сил. Він спробує допомогти жителям іншого світу, адже вторгнення загарбником може закінчитися плачевно. Від власної долі нікуди не сховатися, в цьому Іван переконається на власному досвіді, але як повернутися в той світ, звідки він прибув. Білогір’я — надійно приховано від сторонніх очей, Іван зміг сюди потрапити завдяки новому захопленню переміщення в часі і просторі. На незнайомій місцевості багато незвично, але він пристосується і спробує адаптуватися. Попереду безліч боїв, битв, протистоянь проти незвичайних супротивників, одного разу захотіли заподіяти шкоду іншим людям.

Унікальна країна таїть в собі і безліч небезпек, з якими Івану належить ознайомитися, перед тим як стати доблесним богатирем. Фільм Останній богатир (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дмитро Дьяченко
В ролях: Віктор Хоріняк, Міла Сивацька, Катерина Вілкова, Олена Яковлєва, Костянтин Лавроненко, Євген Дятлов, Олександр Семчев, Сергій Бурунов, Олександр Кухаренко, Марина Калецкі

загрузка...