загрузка...

novyy-chelovek-pauk-2-vysokoe-napryazhenies-2014
Пригоди людини-павука набирають нових обертів. Все більше людей потребують його допомоги, і все більше сил йому доводиться витрачати на свої подвиги. Поступово до Пітеру Паркеру, рятувати світ в костюмі людини-павука, приходить тривожне усвідомлення — його добрі вчинки не проходять непоміченими для зла. Він розуміє, що дуже скоро на арені з’явиться хтось, хто захоче позбутися такого популярного і улюбленого всіма героя і прибрати до своїх рук владу в місті.

І цілком можливо, що цей хтось буде володіти неймовірною силою, здатною знищити навіть такого успішного супергероя. Дуже скоро Пітер дізнається про існування нових розробок, що дозволяють надавати людям надздібності. В результаті довгих випробувань на світ з’явився Електро — справжній монстр, головною зброєю якого була неймовірна енергія. Головна мета Електро — знищити людину-павука і примусити всіх жителів міста трястися від страху і беззахисності.

У Пітера не залишається виходу — йому доведеться прийняти бій, щоб уберегти себе і своїх близьких від загибелі. Битва обіцяє бути неймовірно яскравою, адже в небі над містом зійдуться неймовірні сили. Складно сказати, хто в підсумку виявиться переможцем. Фільм Нова Людина-Павук 2: Висока напруга (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Уебб
Актори: Ендрю Гарфілд, Емма Стоун, Джеймі Фокс, Дейн ДеХаан, Кемпбелл Скотт, Ембет Девідц, Колм Фиор, Пол Джаматті, Саллі Філд, Мартін Шин

загрузка...