загрузка...


Чутки про вихід нового фільму про Людину — павука почали ходити давно, але підтвердження не було. Тільки зараз можна сказати напевно — прем’єра відбудеться. Скоро ви знову насолодитеся своїм героєм. Вас чекають незабутні, захоплюючі пригоди Людини — павука. Цей персонаж усім знаком, і улюблений багатьма телеглядачами. Головний герой Пітер Паркер, на перший погляд здається простим американським школярем, але це не так. Цей школяр володіє понад здібностями.

Він Людина — павук — герой рятує світ і допомагає людям. І ось в 2017 році відбудеться чергова прем’єра за участю цього героя. Це вже подорослішав юнак. Він закінчив школу, але все також намагається допомогти всім. І в той же час це абсолютно нова історія, не схожа ні на що, що вийшло раніше. Він також продовжує рятувати людей з біди, людство від катастрофи. У новому фільмі події все також будуть обертатися навколо Людини — Павука. Місто накриє хвиля грабежів і вбивств, і з цим доводиться боротися нашому герою. Але кинувся в бій, навіть не підозрюючи, хто стоїть за всіма цими розбійними нападами.

Здавалося б, нічого нового, але творці фільму обіцяють багато несподіваного і дуже цікавого. Так само у фільмі з’явиться новий цікавий персонаж, не обійдеться і без нових супер лиходіїв. Багато незабутніх моментів подарує майбутня прем’єра. На нашому сайті ви можете фільм Людина-Павук Повернення Додому 2017 року дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості 720 HD.

Режисер: Джон Воттс
Актори: Лоренцо Джеймс Хенрі, Енгаурі Райс, Майкл Кітон, Том Холланд, Дональд Гловер, Мартін Старр, Роберт Дауні мл., Джон Фавро, Логан Маршалл-Грін, Маріса Томей

загрузка...