загрузка...


Чудова і феєрична комедія «Фред Клаус, брат Санти» як не можна краще підходить для перегляду в переддень новорічних свят. Головний герой фільму Фред Клаус, рідний брат Санта Клауса, ріс в тіні брата, і це призвело до того, що він став повною його протилежністю, і втратив віру в дух Різдва. Одного разу Фред летить на Північний Полюс на запрошення Санти. Прибувши на місце, він виявляє, що брат потрапив у велику біду. Один з експертів по ефективності прийняв рішення закрити фабрику з виробництва іграшок, а це само собою призведе до знищення Різдва.

На плечі Фреда лягати дуже важлива і відповідальна місія: йому належить врятувати свято. Він виріс в тіні слави, улюбленця людей Санти каллусов. Два брата Фред і Санта так не схожі один на одного. Одного разу Фреду приходить новина з Північного Полюса про те, що брат в біді. Виявляється фахівець з ефективності, вирішив закрити чарівну фабрику і скасувати Різдво. Фред мчить до брата на оленячої упряжці, щоб допомогти врятувати свято, який вважає абсолютно марним. У казковій країні пропав дух чарівництва, все руйнується через зневіру, і наразі свято ледве тримається на плечах ельфів. Фільм Фред Клаус, брат Санти (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Щоб допомогти врятувати різдво йому доводиться перебороти себе і повірити в чудеса і чари. Фреду Клаусу доводиться тимчасово зайняти місце брата, щоб допомогти врятувати свято, і подарувати дітлахам найкращі подарунки і справжнє Різдво.

Режисер: Девід Добкін
В ролях: Вінс Вон, Пол Джіаматті, Джон Майкл Хіггінс, Міранда Річардсон, Рейчел Вайс, Кеті Бейтс, Тревор Пікок, Лудакріс, Елізабет Бенкс, Крістіан Хенсен

загрузка...