загрузка...


Події фантастичної картини під назвою «Той, хто біжить по лезу 2049 2» розгортатимуться, через багато років після подій першої частини фільму, яка представляла собою екранізацію знаменитого роману не менш знаменитого письменника Філіпа К. Діка. У новій же історії істотно нічого толком і не змінилося. Майбутнє процвітає, люди живуть в мегаполісах, причому, пліч-о-пліч з андроидами, або ж самими створеними, але в рази перевершують людей, як в розумовому плані, так і по фізичній силі.

Цих андроїдів прийнято називати лепрекантамі. Не дивлячись на те, що практично по всіх сферах ці роботи перевершують людини, вони, як і раніше, живуть вкрай мало, і виконують роль звичайних рабів. Деяким лепрекантам це вже доводилося не до душі, і вони намагалися все змінити. Але тоді з’являлися біжать по лезу, завданням яких є ліквідація подібних бунтарів. Рік Декард, головний герой цієї картини, представляється саме біжить по лезу, чим і займався все життя. тепер він нарешті-таки виходить на пенсію, але тут відбувається подія, яка радикально змінює ставлення до андроидам.

Пройдуть роки, і в житті Ріка відбудеться ще одна подія, і не дивлячись ні на що, вже зовсім старий, Рик знову стане біжить по лезу. Фільм Той, хто біжить по лезу 2049 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дені Вільньов
Актори: Ана де Армас, Райан Гослінг, Джаред Лето, Маккензі Девіс, Харрісон Форд, Робін Райт, Дейв Батіста, Ленні Джеймс, Баркхад Абді, Сільвія Хукс

загрузка...