загрузка...


Головний герой тривалий час жив на невеликому клаптику землі, де панувало цілковитий спокій. Технічний прогрес зробив крок далеко вперед, але навіть в майбутньому лікарі виявляються не здатні знайти ліки від усіх хвороб. Мати ключового персонажа сильно хвора і її дні полічені. Природно хлопчина, будучи люблячим і турботливим сином прагне зробити всіляке, тільки б врятувати матір. З метою її порятунку йому належить відправитися в ризиковану, і запаморочливу подорож, щоб відшукати ліки від смерті.

Для цього хлопцю знадобиться вийти за межі Оазису, який таїть в собі безліч неприємних таємниць. Тут проживають моторошні і хижі істоти, а також справжні людожери, провідні полювання на собі подібні. Потрібно буде активно захищатися, стежачи за власну безпеку. Природно поодинці вирушати в подібне мандрівка справжнє божевілля, чому чоловік бере собою механізованого робота-охоронця. Спільними зусиллями, хлопці спробують домогтися поставленої перед собою мети.

Але все досить складно, адже по їх сліду йде найманий вбивця, так як герої вже встигли перейти дорогу одному жорстокому і гордовитому мафіозі. Фільм Світ майбутнього (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Франко, Брюс Тьєррі Чунг
У ролях: Джеймс Франко, Люсі Лью, Мілла Йовович, Маргарита Левієва, Сьюкі Уотерхаус, Метод Мен, Снуп Догг, Кармен Ардженциано, Скотт Хейз, Еліша Хениг

загрузка...