загрузка...


Гонконг. Наші дні. В один із самих звичайних літніх днів над однією з вулиць міста з’являється літаюча тарілка і звідти вискакує інопланетний… кіт! Він прибув на нашу планету зі спеціальною місією: перевірити як люди ставляться один до одного і до своїх вихованців. Для цього, він під виглядом просто земного кота проникає в будинок до звичайної гонконгської сім’ї і незабаром стає їх загальним улюбленцем. Члени сім’ї навіть не підозрюють, що їх улюблений кіт набагато розумніші, ніж вони можуть собі уявити.

Сам же інопланетний гість відправляється в подорож по місту і заодно перевіряє наскільки людям властиві любов і співчуття. Однак, одного разу кіт не встигає прийняти свій звичайний вигляд і його в такому вигляді зауважує один з дітей в сім’ї яких він проживає. Фільм Мяу (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Розуміючи, що якщо його розкриють, то вибухне справжня катастрофа, головний герой вирішує про все розповісти сім’ї, але натомість вимагати повного і беззаперечного послуху. Коли сімейство погоджується на його умови, кіт починає розповідь собі і своїй планеті.

Режисер: Бенні Чан
В ролях: Луїс Ку, Чи Ма, Лю Чутянь, Andy Huang, Мішель Вай, Луїс Сіу Чунг Юэнь, Grasshopper, Хой-Панг Ло, Allen Ai, Gaffer Tsui

загрузка...