загрузка...


Божевільна історія, одного разу сталася з представниками людської раси. Ніхто навіть не підозрював про те, що таке взагалі можливо. Але як відомо, життя – кращий режисер, і одного разу на Землю прилітають інопланетяни. Але вони не хочуть захопити блакитну планету, а лише бажають попередити землян про небезпеку. Вся справа в тому, що планеті людей, загрожує точно така ж небезпека, яка спіткала їх власний будинок. І прибульці, як добрі сусіди вирішують не допустити подібного сценарію з Землею.

У це важко повірити, але інопланетні істоти, вірять у вселенського Бога, який і привів їх на допомогу людству. Їх планету, знищили зомбі, які активізувалися, і повстали, сіючи всюди хаос і смерть. Тепер все теж саме, повинна відбутися на Землі. Але інопланетним представникам, допоможе пророк Мія, яка теж є вихідцем з іншого світу. Це створення, буде діяти від імені Ісуса, який хоче запобігання катастрофи.

Інопланетяни і люди об’єднаються заради спільної справи, і не допустять кінець світу. Попереду всіх героїв фільму, чекають нереальні пригоди. Фільм Апокаліпсис починається (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Річард Лоурі
В ролях: Джоанна Рей, Хантер Алексіс Паркер, Тед Фергюсон, Шиа Місяць, Мейсон Паркер, Джастін Лебрун

загрузка...