загрузка...


В один із самих звичайних днів жителі та гості штату вирішили відправитися на пляж і поніжитися на сонечку. Ніхто з цих людей і не підозрював про те, що їх чекає насправді. Найпростіший день перетворився в жах. Несподівано, на цьому пляжі з’явилися акули. Величезна кількість цих хижаків стало безжально розправлятися зі звичайними людьми. У паніці народ прагнув якнайшвидше покинути пляж.

Але ніхто навіть припустити не міг, наскільки складно це виявиться і що так просто їх не захочуть відпускати. Кожен в таємниці молився про диво, яке змогло б врятувати їх від неминучої загибелі. І несподівано воно сталося. Група хлопців, прибула на пляж і стала люто протистояти акулам. Ніхто й гадки не мав, що це за сміливці і чому вони стали захищати абсолютно чужих їм людей. З кожною хвилиною у відпочиваючих тільки з’являлося все більше питань, відповіді на які ніхто не знав.

Всі сподівалися лише на те, що скоро все закінчиться і вони все зможуть повернутися додому. Але чи дійсно на цьому все закінчується або ж жахи цього пляжу тільки починаються? Фільм Акули в Міссісіпі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Місті Таллі
У ролях: Ентоні Барб’є, Денні Космо, Хіггінботтом Майлз Долеак, Ештон Лі, Джейсон Лондон, Джеремі Лондон

загрузка...