загрузка...


Північ. Крижані брили, снігові пагорби, застиглі озера… Навіть, щоб зловити одиничну рибу, приховану за товщею льоду, потрібні нелюдські зусилля — ні розбити, ні розкришити цю тверду, наче дзеркало, поверхню, без нищівної сили. Саме тут виявляються герої фільму «Закохані і ведмідь». Це молоді чоловік і жінка, дві заблудлі і самотні душі, яких закинула в зледенілий містечко, що стоїть на краю світу, сама Доля. Коли — то тут були і інші люди, але після трагічної історії, вижили тільки ці двоє.

Люсі і Роман — так звуть відчайдушних сміливців, намагаються воювати з суворою зимою: вони пристосували транспорт, щоб пересуватися по засніжених дорогах, навчилися добувати їжу і, незважаючи на всі умови, зберігають оптимізм і бадьорість духу. Час біжить для них непомітно, тому що головне, що об’єднує героїв — велика любов один до одного. Вона гріє їх в суворі зимові вечори і дарує щастя, яке зрозуміють лише ті, чиї серця також наповнені щирими почуттями. Але як довго вони зможуть залишатися на краю землі, в крижаному містечку, де крім них, бродять тільки білі ведмеді.

І якщо одного разу Люсі і Роман втомляться від вічної зими, чи вдасться їм повернутися в життя, яка була у них раніше? Фільм Закохані і ведмідь (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кім Нгуйен
В ролях: Джоель Гань, Гордон Пінсент, Джон Ралстон, Joseph Nakogee, Тетяна Маслані, Джеффрі Р. Сміт, Чіп Чуіпка, Jennifer Soucie, Дейн ДеХаан, Еш Кетервуд

загрузка...