загрузка...


Джек дуже добре вчився в школі, його тато пишався ним, ось тільки батько з сином не могли знайти спільної мови щодо одного питання. Джек думав, що йому слід зайнятися вивченням історії, а його татусь наполягав на тому, що хлопчині слід вчити юріспрунденцію, адже тільки так він зможе отримати хорошу роботу, яка не тільки дозволить йому оплачувати рахунки, а й дасть можливість купувати те, що він забажає . Герой розумів, що його батько хотів для нього кращого, але все ж був здивований, коли дізнався, що татко вже поговорив з одним, бажаючи, щоб той допоміг Джеку отримати прекрасну освіту.

Підліток закрив на це очі і в черговий раз відправився на роботу. До вступу до університету герой підробляв волонтером зі своїм другом Томом. Не завжди у цих двох виходило добитися від перехожих, щоб ті відповіли на кілька простих запитань, але вони не дуже засмучувалися з цього приводу. Томас зазвичай розважався тим, що оцінював проходять повз дівчат, а його друг утримувався від цього заняття, так як його приводила в жах думка про те, що хтось із дівчат міг його почути. А вже тим більше він не міг себе вмовити підійти і познайомитися з якоюсь красунею. В один із днів Джек все-таки змусив себе познайомитися з дівчиною, тільки ось він так хвилювався, що постійно говорив якусь маячню. Все ж йому стало відомо, що звуть її Евелін, а ще ця дівчина повідомила герою, що у неї є хлопець, але оскільки Джек здався їй кумедним, вона запросила його в паб.

Герой сумнівався, зважував усі за і проти, він навіть радився з Томасом, а потім все таки пішов на зустріч з Евелін. Він не уявляв, як сильно зміниться його життя найближчим часом. Фільм Закохані діти (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Фоггин
Актори: Уілл Поултер, Альма Ходоровски, Себастьян де Соусу, Preston Thompson, Кара Делевінь, Гала Гордон, Джеймі Блеклі, Піп Торренс, Джеральдін Сомервілль, Джек Фокс

загрузка...