загрузка...


Не багато здатні повірити в ту правду, немов хтось їх віддає, немов кожен день відбуваються непоправні речі, і тільки долю відомо, коли все це припиниться. У центрі уваги фільму «Єдиний живий хлопець у Нью-Йорку» виявляється юнак, до якого доходять звістки, немов його батько змінює матері. Відносини між батьками неймовірно складні, вони можуть розлучитися, але допустити такого просто неможливо. Син розуміє, всі складнощі пішли через секс на стороні, і щоб змінити ситуацію на краще, він намагається змінити настрій більш дорослого чоловіка.

У спробі дістатися до істини, в спробі розібратися у всіх бідах, хлопець особисто зустрічається з коханкою, і про горе, вона вражає його серце. Це було просто неймовірним дією, адже тепер він повинен буде особисто брати участь у своєму житті, він повинен буде вибирати, чия сторона приємніша. Увага привабливої ​​особи залучити не так просто, але хто сказав, що без бою ця гра відразу буде спущена на гальмах. Фільм Єдиний живий хлопець у Нью-Йорку (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Шановні сусіди, допоможіть-ка, дайте кілька порад, наділіть усіма необхідними знаннями. Тільки вперед, і ні кроку назад, тільки прагнення до успіху, і не інакше, дозволить привернути до себе цей тлінний світ.

Режисер: Марк Уебб
В ролях: Каллум Тернер, Джефф Бріджес, Кейт Бекінсейл, Пірс Броснан, Синтія Ніксон, Кирси Клемонс, Тейт Донован, Уоллес Шоун, Ан Дуонг, Дебі Мейзар

загрузка...